Nenávykové psychoaktívne látky

Vedecké články o psychedelických a disociatívnych látkach

Andrej Danko a poslanec Anton Hrnko, útočili na Žitňanskej novelu zákona. Primitívni diletanti z SNS

Andrej Danko a poslanec Anton Hrnko veľmi ostro útočili na exministerku Žitňanskú a jej ľudí, že chce údajne legalizovať tvrdé drogy.
Aká je ale pravda? Išlo len o stopové množstvá tvrdých drog, ktoré by nevystačili ani na jednu dávku. Išlo len o to, aby narkoman, ktorému vo vrecku zostali stopový zvyšok drogy nemal z toho zbytočné problémy, pretože podľa súčasnej legislatívy sa nerozlišuje či má niekto 1 kg drogy alebo 0,1 mg.
 
Trubirohovia Danko a Hrnko rozkladajú zvnútra stranu SNS, išli proti programovému vyhláseniu vlády, a tvrdo urazili ministerku Žitňanskú.
Darebáci Danko a Hrnko by sa nemali starať do odborných vecí, ktorým sa nerozumejú. Navyše Danko robil tú tlačovku, kde útočil na ministerku pod silnejším vplyvom legálnej drogy alkoholu – teda aspoň tak to vyzeralo, pretože jazyk sa mu plietol viac ako obyčajne.
 
To že Andrej Danko má problém s alkoholovou závislosťou je verejne známe, dôkazy sú tu https://www.youtube.com/watch?v=qckWkaHMaQc
 
Ak chce Andrej Danko útočiť na ministerku Žitňanskú, tak nemôže vodu kázať a víno piť. Alkohol je tiež droga, takže ak chce byť Andrej vzorom, musí sa najprv sám zbaviť alkoholu.
 
Výkvety Andreja Danka o novele zákona
 
Novela